تبلیغات
Lee jun ki fanclub - مصاحبه
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1392 | 07:47 ب.ظ | نویسنده : Elina
سلام بچه ها خوبین؟یه مصاحبه از اقای تاک(عکاس جونکی)و ارایشگرش گذاشتم بخونین خیلی جالبه


İmage

چطـــــــــــــــــــــور میشه اومد اینجا آدمهای زیادی اطـــــــــــــــــــــراف Lee Joongi هستند؟
تمام کسانی که او رو می شناسند میگن این بخاطـــــــــــــــــــــر بوی انسانیتیه که از او به مشام میرسه.
گاهی مثل کودکی بازی میکنه اما دارای شخصیتی مهربانه که در لحظــــــــات سخت و حساس از کسانی که در اطـــــــــــــــــــــرافش هستند مراقبت میکنه.
شاید به این دلیله که افراد او رو دوست دارند و میخوان با او کار کنند.
حتی امروز ، او از تمام کارکنان پرسید که آیا بستنی خوردند. با اینکه بنظــــــــر خیلی سرش شلوغه ولی مراقب خیلی چیزها در زمان غذا خودنه.

کارکنان در مورد Lee Joon gi چه نظــــــــری دارند؟
از چهرهای با لبخند شکوفا شدشون وقتی درباره ی او صحبت میکنند کاملا هویداست که اونها شیفته ی افسون جونکی شده اند.
Lee Joon gi مردی عمیقا مهربان و خون گرم.
بیاید به داستانشون گوش کنیم اینکه چطـــــــــــــــــــــور گرفتارشون کرده.


Tak, Younghan --»عکاس

İmage

لی جونکی یک موضوع عالی برای عکاسیه. بعنوان یک طـــــــــــــــــــــرفدار او رو برای رسیدن به حد بازیگری فوق العاده تشویق میکنم ، بفکر سلامتیش باشه.

وقتی تــو.ییتـــ های جونکی رو چک می کنید کسانی رو میبینید که او "برادر" خطـــــــــــــــــــــاب میکنه و باهاشون چندین بار در روز تبادل تویت داره.
Tak Younghan عکاس، علاوه بر لی جونکی با بسیاری از ستاره های تاپ مثل Kim Jeonghoon و Park Yongwoo و غیره هم کار کرده، بنظــــــــر او حرفهای زیادی درباره ی جونکی داره.

من از سال 2006 با JG کار کردم. او همیشه صادق و صمیمیه. و زیبا. او خیلی از من جوانتره ولی من همواره فکر میکنم که او عالیه.
بین بازیگرایی که من میشناسم او یک "بازیگر واقعیه" او سخت و سخت تلاش میکنه.

پای حرفاش بشینید، هر چیزی که میگه تحسین از جونکیه. چطـــــــــــــــــــــور اونها مثل دوتا برادر شدند؟
عکاسی اگهی های تجاری یک فرصت بود. قبل از اون وجود کارکنان زیاد از شرکت های تبلیغاتی و مشتریان اجازه نداده بود که بهم نزدیک بشیم.
بعد از ملاقاتش در فن میتینگ خارج از کشور ما بهم نزدیک تر شدیم. بعد در سال 2009 که او بطـــــــــــــــــــــور داوطـــــــــــــــــــــلبانه به جاکارتا رفت با هم صمیمی شدیم.
JG از صمیم قلب بدون استراحت در سایت داوطـــــــــــــــــــــلبان کار میکرد.همون زمان فکر کرد "آه ...او یک بازیگر عالی واقعیه" و شروع کردم به دوست داشتنش.

آقای Tak کسیه که جونکی در زمان مرخصی خدمتش به ملاقاتش میرفته
فکر میکنم او رو در زمان سربازیش بیشتر میدیدم چون همیشه موقع مرخصی میدیدمش.
ما قلبا درباره ی خیلی چیزها حرف میزدیم. او نگرانیهاش رو در مورد بازیش پس از اتمام سربازیش با من در میون میذاشت و من از صمیم قلب تشویقش میکردم.
امیدوارم او بازیگر بهتری بشه، به جایگاه بالا و خارج از تصوری برسه .

او میگه LJG می تونست مدل خوبی باشه اگر بازیگری رو بعنوان یه حرفه انتخاب نمی کرد.
LJG به عنوان موضوع یک مدل عالیه. من باور دارم که تنوع حالت چهره ی شرقی از او یک مدل جهانی خواهد ساخت.
او قادره حالات مختلف مد نظــــــــر عکاس رو ارائه بده. بنابراین کار کردن با او همیشه باعث خشنودیه.

در آخر او پیامی رو برای JG که مثل برادر کوچیک ترش عزیزه میگذاره:
Joongi من باور دارم که تو یک بازیگر فوق العاده خواهی شد هر چند الان هم عالی هستی. دوست دارم بعنوان یه طـــــــــــــــــــــرفدار ازت خواهش کنم ، هر چند حتما مراقب سلامتیت هستی. تو مافوق اون رو در فتوشوت انجام دادی. پس برای فیلمبرداری سخت تر تلاش میکنی. این خیلی خوبه ( که تو همه ی سعیت رو میکنی ولی خواهش میکنم مراقب خودت باش). و اینکه ! یکم منو راحت بذار موقع نوشیدن. این سخته برای برادر بزرگ.(می خنده!)

--------------------------------------------------

زمانیکه با JG هستید خاطـــــــــــــــــــــرات خوب زیادی براتون میسازه. مثل یک دایی خوب برای بچه ی من، شخصیت حمایت گرانه اش آدمهای اطـــــــــــــــــــــرافش رو راضی میکنه.


Kim Namsoon --» آرایشگر (مو)
İmage

İmage

Kim Namsoon ریز نقش و بیبی فیس آرایشگریه که در زمان فتوشوت هرگز از همراهی او شانه خالی نکرده. گرچه او جوان بنظــــــــر میرسه ولی مادر یک دختره.
بیاید به داستان های جونکی گوش کنیم از کسی که 8 ساله آرایشگری موهای او رو بعهده داشته .
وقتی با جونکی هستید همیشه خوش میگذره. مخصوصا وقتی با او برای عکس برداری به خارج از کشور میرید با خاطـــــــــــــــــــــرات فراموش نشدنی ای بر میگردید. متشکرم ازش. برای مثال وقتی از فیلمبرداری برمیگردیم JG و کارکنان در اتاقی جمع میشوند و او همه رو سرحال میاره. او اتاق رو همانند یک dance club و play hard میکنه.
یکبار تیم فیلمبرداری یک طـــــــــــــــــــــبقه رو برای همه اجاره کرده بود. JG در راهرو ها میدوید (نوشیده بوده) و البته این امکان پذیر بود چون مهمان دیگه ای در اون طـــــــــــــــــــــبقه نبود . او خیلی بامزه بود. ما زنجیرهایی رو رو تشکیل دادیم و حالا مثل یک خانواده ایم.

JG وقتی به خارج سفر میکنه هرگز فراموش نمیکنه برای بچه ی من هدیه بیاره.چطـــــــــــــــــــــور میتونه انقدر خوب باشه حتی وقتی برنامه هاش فشرده است...من هر بار موقع دریافت هدیه تحت تاثیر قرار میگیرم. وقتی ازدواج کنه پدر خوبی برای بچه هاش خواهد بود.

بنظــــــــر میرسه تنها شکایت Kim از JG (که میتونه شکایت واقعی نباشه) اینه که او مثل خانواده اش از کارکنان مراقبت میکنه (JG فقطـــــــــــــــــــــ با کارکنان رفت و آمد داره)
فکر میکنم برای او خوبه که ارتباطـــــــــــــــــــــاتش رو گسترش بده و آدمهای بیشتری رو ملاقات کنه و لذت ببره از کارهایی که دیگر هنرمندان انجام میدن چون او هنوز جوانه. آه~ این که شد یه تعریف ( می خنده)

بعنوان یک نویسنده نسبت به کارکنانی که با JG کار میکنند احساس حسادت میکنم.
Kim پیامی صمیمانه برای JG میگذاره:
JG به همون خوبی که JG محافظــــــــت کننده (از دیگران) شدید امیدوارم بیشتر بخودتون فکر کنید. مراقبت از دیگران رو بس کنید و وقت بیشتری برای خودتون بذارید.
ما خوشحالیم و ازت ممنونیم ولی امیدوارم که در وهله ی اول بخودتون اهمیت بدید حالا مهمترین زمان برای شما بعنوان یک بازیگره. Lee Joon gi بازیگر عالی و دلپذیر. Fighting !! از ته قلبم تشویقت میکنم.!!

http://kpop-fans.com