تبلیغات
Lee jun ki fanclub - 10 fun facts celebrating Lee Joon Ki’s birthday
تاریخ : پنجشنبه 28 فروردین 1393 | 07:20 ب.ظ | نویسنده : Elina

ده حقیقت جالب در مورد لی جونکی به مناسبت تولدش

Lee_Joon_Ki

هفدهم اپریل تولد 32 سالگی لی جونکی، بازیگر با استعداد سریالهای کره اییه که اجراهای درخشان زیادی از نقش دوم دوست داشتنی اش در “دختر من ” (2005) گرفته تا جدیدترین نقشش به عنوان یک فراری سرسخت در “دو هفته” (2013) در کارنامه داره. به افتخار تولدش، 10 حقیقت جالب در مورد لی جونکی، که ممکنه شما اطلاعی از اونها نداشته باشید رو بیان میکنیم

یک: اون، اولین گل پسر بود

Lee_Jun_Ki_face

خیلی از مردم لی جونکی رو به عنوان کسی که جریان “گل پسر” رو آغاز کرد، میشناسن. نقش غیرمنتظره وی در فیلم شاه و دلقک به عنوان دلقکی که حالت زنانه ای داشت، باعث شد طرفدارای زیادی به دست بیاره، با این وجود، بعد از اون نقش، جونکی دائما نقشهایی بازی کرد که در اونها صرفا یک “پسر زیبا” نبود.

دو: تقریبا همه بدلکاریهاشو خودش انجام میده

Lee_Jun_Ki_Two_Weeks_motorcycle

لی جونکی به دلیل اشتیاقش برای اینکه بدلکاریهاشو خودش شخصا انجام بده، به یک ستاره اکشن قابل احترام تبدیل شده. اون معتقده که طرفدارا میتونن صحنه هایی که از بدلکار استفاده شده رو تشخیص بدن و به همین دلیل حتی برای خطرناکترین سکانسها که ممکنه آسیب ببینه و کار فیلمبرداری سریال متوقف بشه هم، خودش بدلکار میشه. تو سریال اخیرش “آرنگ و دادرس” هم لی جونکی بعضی از صحنه های بدلکاری رو، خودش انجام داده. در حقیقت، این پیشنهاد خودش بود که کاراکتر اون اوه، به یک شخصیت اکشن تبدیل بشه.

سه: هان جونگ سو تقریبا بینی جونکیو شکست

Lee_Jun_Ki_arang

به دلیل اینکه جونکی بدلکاریهاشو خودش انجام میده، داستانهای زیادی از صدمه دیدنش توی سکانسهای متفاوت، داره. مثلا در یکی از صحنه های “ایلجیمه” به دلیل یخ زدگی سیمی که نگه اش میداشت، اون افتاد. موقع فیلمبرداری یکی از صحنه های نبرد با هان جونگ سو در سریال “آرنگ و دادرس” هان جونگ سو خیلی تصادفی زد تو صورت جونکی طوریکه همه عوامل سریال از سالم موندن بینیش، متعجب شدن.

چهار: اون و پارک ها سون برای به دست آوردن قلب دخترشون در سریال، با هم رقابت داشتن

Lee_Jun_Ki_Two_Weeks_1

لی جونکی گفت موقع فیلمبرداری “دو هفته” اون و پارک ها سون برای به دست آوردن قلب لی چائه می، بازیگر فوق العاده ای که نقش دخترشون رو در سریال بازی میکرد، رقابت دوستانه ای باهم داشتن. جونکی برای چائه می به عنوان هدیه، یه خرس تپل غول پیکر خرید در حالیکه پارک ها سون اونو یه هشت پای سرخ شده مهمون کرد. اییییییییییی

پنج: در ابتدا، لی جونکی برای بازی در سریال “ایمان” در نظر گرفته شده بود

Lee_Jun_Ki_army

قرار بود لی جونکی در نقش چویی یونگ تو سریال “ایمان” بازی کنه اما تاریخ سربازی رفتنش با اینکار تداخل پیدا کرد. جونکی از این نقش انصراف داد و لی مین هو جایگزینش شد.

شش: وقتی که تو خونه تنهاست، برای صحنه های ب.وسه دار تمرین میکنه

Lee_Jn_Ki_kising_arang

لی جونکی به عنوان بازیگری شناخته شده که دائما در حال بهبود بخشیدن به هنر بازیگریشه. در یکی از قسمتهای برنامه “کمپ شفا” تایید کرد که وقتی که تو خونه تنهاست، برای صحنه هایی که ب.وسه دارن، تمرین میکنه. اون حتی برای اینکه اگه یه روزی بخواد برای اولین بار یه نقش منفی بازی کنه، صحنه هایی که درباره رفتارهای خشن و شرارت باره رو هم تمرین میکنه.

هفت: اولین نقش بزرگ شو با بالانس(منظور حرکتیه که دستها روی زمین و پاها در هوا هستن) به دست آورد

Lee_Jun_Ki_King_and_the_Clown_1

طبق گفته کارگردان شاه و دلقک، لی جون ایک، اون جونکی رو برای این نقش وقتی انتخاب کرد که دید در حالت بالانسه. در یکی از مصاحبه هاش (کارگردان) گفته: “فقط به دلیل بالانس، لی جونکی تبدیل به کسی شد که الان هست “

هشت: چین و چروک صورتشو دوست داره

Lee_Jun_Ki_smile

در پاسخ به طرفدارانی که ازش پرسیده بودن چرا هیچ وقت بوتاکس(از بین بردن چین و چروک) انجام نمیده، جونکی گفته: “این چین وچروکا طبیعین آخه الان 30 سالمه. تو دهه 20 زندگیم جوون و شاداب بودم و شاید به همین دلیل بود که مث یه مرد به نظر نمیرسیدم. من حس بودن در دهه 30 رو دوست دارم. احساس میکنم هر سال که بزرگتر میشم، انتخابهای بیشتری پیش رو خواهم داشت. به عنوان یه بازیگر مرد، از پیر شدن بدم نمیاد.”

نه: هیچ وقت تایید نکرده که دوست.دختر داره

Lee_Jun_Ki_winking

لی جونکی گفته که حتی اگه دوست.دختری داشته باشه، هیچ وقت رابطه شو عمومی نمیکنه مگر اینکه برای ازدواج آماده باشه. به عقیده اون، وقتی یه رابطه عمومی بشه، نگاه عموم و موشکافی رابطه شون توسط مردم، ممکنه پیشرفت اون رابطه و منجر شدنش به ازدواج رو سخت بکنه.

ده: سریال بعدیش “تیرانداز چوسان” خواهد بود

Joseon_Gunman_poster

اون اخیرا بازی در این سریال جدید رو تایید کرده و در نقش آخرین شمشیرزن ماهر عهد چوسان که به منظور انتقام گرفتن شمشیرشو کنار میذاره و اسلحه به دست میگیره، بازی میکنه. این سریال ماه ژوئن پخش خواهد شد.

تولدت مبارک لی جونکی! امیدوارم سالی پر ازشادی و همراه با سریالهای بسیار خوب، در انتظارت باشه

http://www.leejoongi-fans.com