تبلیغات
Lee jun ki fanclub - Lee Jun-ki and Nam Sang-mi for Joseon Gunman
تاریخ : چهارشنبه 27 فروردین 1393 | 07:32 ب.ظ | نویسنده : Elina

لی جونکی و نام سانگ می در سریال تیرانداز چوسان

Uma Thurman

http://www.leejoongi-fans.com

ادامه رو از دست ندین

آرههههههههههه، بازیگرای سریال “تیراندازچوسان” شبکه کی بی اس انتخاب شدن، تاییدیه حضور لی جونکی در نقش اول اعلام شده (که مدتیه این موضوعو میدونیم) و نام سانگ می پیشنهاد بازی تو این سریالو دریافت کرده و (احتمالا، تقریبا) همبازی جونکی خواهد بود.

من هر دوی این بازیگرا رو دوست دارم و به خاطر همبازی شدن شون هیجان زده ام و امیدوارم حضور نام سانگ می هم به زودی تایید بشه. این دو بازیگر قبلا با همدیگه کار کردن (در سریال مهیج گرگ و میش، سال 2007) و با اینکه توی اون سریال ب.وسه های زیادی داشتن! من هیچ مشکلی با این قضیه ندارم.

برای اینکه داستان (البته بطور کامل توضیح داده نشده) براتون یادآوری بشه، باید بگم که این سریال در قرن نوزدهم و عهد چوسان اتفاق میوفته و قهرمانمون از شمشیر دست میکشه و میره سمت اسلحه و برای گرفتن انتقام پدر(آخرین شمشیرزن قهار چوسان) و خواهرش، قدم در راه انتقام میذاره. در این بین، اون به قهرمانی برای مردم تبدیل میشه. نام سانگ می، پیشنهاد بازی در نقش زن جوانی رو دریافت کرده که هیچی در مورد جهان اطرافش نمیدونه اما بازی سرنوشت از اون، زنی قوی و سرسخت و مدرن میسازه.

این سریال، مطمئنا شباهتهایی به “عشق شاهزاده خانم” داره و احتمالا مقایسه کردنها بین این دو سریال، ادامه خواهد داشت آخه کارگردان هردوشون کیم جانگ مینه. البته این بد نیست که “تیرانداز چوسان” رو با “عشق شاهزاده خانم” مقایسه کنن آخه اون سریال، یه کار تاریخی فوق العاده موفق بود و اگه قراره کار جدید این کارگردان هم مثل اون باشه، من ازش استقبال میکنم. (وقایع اون سریال، در بحبوحه یک حادثه تاریخی خاص اتفاق می افتاد که همچین چیزی در مورد تیرانداز چوسان وجود نداره اگرچه شاید خود داستانش این سریالو(یعنی تیرانداز چوسانو) متمایز بکنه) درباره نویسنده “تیرانداز چوسان” اطلاعات کمی دارم اما به نظر میرسه که نویسنده هاش یه تیم دونفره متشکل از لی جانگ وو نویسنده “افسانه میهن پرستان” و هان هی جانگ، یکی از نویسنده های سریالهای ویژه، باشن.

قراره “تیرانداز چوسان” چهارشنبه_پنجشنبه ها و بعد از تموم شدن سریالی که اونم در مورد انتقامه (درباره یه پدر ظالم و همینطور یه خواهر کشته شده ست) یعنی “صلیب طلایی” پخش بشه. اولین قسمتش روز هجدهم ژوئن به روی آنتن میره. تا اونروز نمیتونم صبر کنم!

و آیا درباره این ب.وسه ها حرف زدم؟

todaw_21